PUBLIKUAR: 21:45 / 03.03.2015

Shkruan Lirije KAJTAZI

(2L ONLINE) - Lufta kundër korrupsionit paraqet njërën nga sfidat me të cilën në vazhdimësi përballën qeveritë anek&...

17:48 / 03.03.2015
Ja pse duhet tė hamė shegė
17:48 / 03.03.2015
Ja pse duhet tė hamė shegė
17:23 / 03.03.2015
Kapet hajni
INFO PLUS
KPF rekomandon pėr Kuvend Komunal raportin e kryetarit
PUBLIKUAR: 03.03.2015 / 16:29
Fillojnė pėrgatitjet pėr ndarjen e banesave kolektive
03.03.2015 | 16:23

(2L ONLINE) - Kryetari i komunës së Kamenicës Begzad Sinani së bashku me drejtoret, komunal atë për Gjeodezi dhe Kada...

Drejtoria e Gjeodezisė, Kadastrit dhe Pronės me tejkalim tė planit tė tė hyrave
03.03.2015 | 16:12

(2L ONLINE) - Në konferencën e sotme të rregullt për shtyp të organizuar nga Zyra për Informim Publik, respektivisht ...

Kryeministri Mustafa zotohet se do ta pėrkrah fuqishėm Komunėn e Vitisė
03.03.2015 | 14:36

(2L ONLINE) - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa priti sot në takim Kryetarin e Komunës së Vitisë...

Fillon ndėrtimi i shtėpisė edhe pėr familjen e Safete Mustafės
03.03.2015 | 14:32

(2L ONLINE) - Familja tre anëtarëshe e Safete Mustafës pas afro 1 muaji, do të jetoj në kushte të dinjitetshme pasi s...

Nesėr nė Gjilan mbahet Konferenca e Donatorėve
03.03.2015 | 11:54

(2L ONLINE) - Nën organizimin e Asociacionit të Agjencive për Zhvillim Rajonal (ARDA) në bashkëpunim me Asociacionin e Kom...

NACIONALE
Osmani e gatshme ta udhėheqė LDK-nė
PUBLIKUAR: 03.03.2015 / 17:33
Vetėvendosje: Ministėr, luajė me top, e jo me jetėn e qytetarėve
03.03.2015 / 16:17

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje organizuan sot një aksion simbolik pranë objektit të Ministrisë së Zhvil...

Vetėvendosje:Marrja peng e gjyqėsisė dhe prokurorisė
03.03.2015 / 14:26

(2L ONLINE) - Lëvizja VETËVENDOSJE! me vëmendje po i përcjellë zhvillimet e fundit për zgjedhjen e Kryeprokurorit t&e...

Pacolli: Situata nė Kosovė, e pashpresė
03.03.2015 / 10:46

Behgjet Pacolli ka paralajmëruar fuqizimin e AKR-së në skenën politike, duke thënë se ky subjekt politik u duhet qyte...

PDK: Edhe Qeveria e Kosovės i konstaton shkeljet ligjore tė komunės sė Gjilanit
PUBLIKUAR: 02.03.2015 | 10:06

(2L ONLINE) - Sipas PDK-së së Gjilanit, subjekt ky opozitar, Ministria e Financave dhe Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal, kanë...

PDK: Gjilani kampion i Kosovės pėr anulimin e dhėnies sė tenderėve
PUBLIKUAR: 26.02.2015 / 10:33

(2L ONLINE) – PDK-ja e Gjilanit, subjekt ky opozitar, përmes një komunikate ka adresuar kritika në adresë të pozitës n&eu...

Diēka po zihet!
PUBLIKUAR: 24.02.2015 / 15:25

(2L ONLINE) - Diçka po zihet! Dhe, nuk bëhet fjalë për ndonjë gjellë, por për diçka që ka të bëj&e...

Luta po shpenzon mijėra euro pėr vizita, thotė Rashiti i PDK-sė
PUBLIKUAR: 21.02.2015 / 15:17

(2L ONLINE) - Riad Rashiti anëtar i Kuvendit Komunal të Gjilanit, nga radhët e PDK-së, subjekt ky opozitar, ka kritikuar kreun e Komun&eu...

OPINIONE
Britney Spearsit i bie paruka gjatė performances
PUBLIKUAR: 03.03.2015 | 17:40

Problemet me rënien e flokëve janë vënë edhe më herët me Britn...

MAGAZINA
Me mijėra dokumente pėr Luginėn nė arkivat e Turqisė
PUBLIKUAR: 01.03.2015 13:45

Lugina e Preshevës së shpejti do të ketë një prej Doktorëve të pak&...

Halimi e Kamberi bashkė me opozitėn kėrkojnė shkarkimin e kryetarit Nikolliq
PUBLIKUAR: 27.02.2015 / 11:45

Deputetët Shqiptarë në Parlamentin qendrorë në kuadër të grupit parlamentarë SDA – PVD pas paraqitjes së P...

“Progresi Evropian” do tė zhvillojė takimin e katėrt
PUBLIKUAR: 26.02.2015 / 15:27

Takimi i katërt i Këshillit drejtues të programit “Progresi Evropian” do të mbahet të premten (27 shkurt), në hap&e...

Xhelal Mehmeti, aktivist i dėshmuar qė i duhet Preshevės
PUBLIKUAR: 22.02.2015 / 13:34

Fondi Humanitar i Kosovës Lindore me seli në Zvicër është organizatë që ka dëshmuar përkushtimin me misionin dhe...

PUBLIKUAR: 21:45 / 03.03.2015

Korrupsioni sfidė e demokracive tė reja

PUBLIKUAR: 17:48 / 03.03.2015

Ja pse duhet tė hamė shegė

PUBLIKUAR: 17:48 / 03.03.2015

Ja pse duhet tė hamė shegė

PUBLIKUAR: 17:33 / 03.03.2015

Osmani e gatshme ta udhėheqė LDK-nė

PUBLIKUAR: 17:23 / 03.03.2015

Kapet hajni

PUBLIKUAR: 17:13 / 03.03.2015

Si pasojė e zjarri ka ndėrruar jetė

PUBLIKUAR: 16:40 / 03.03.2015

Rebelizmi i heshtur

PUBLIKUAR: 12:08 / 03.03.2015

Sė shpejti filmi biografik pėr Bruce Leen

PUBLIKUAR: 11:44 / 03.03.2015

Tėrmet nė Serbi

PUBLIKUAR: 10:46 / 03.03.2015

Pacolli: Situata nė Kosovė, e pashpresė

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2015 | 2LONLINE.com