PUBLIKUAR: 10:23 / 07.02.2016

/2L ONLINE/ - Këshilli Qendror i Fondit Humanitar për Malësi të Bujanocit me seli në Gjilan, mbajti takimin e radhës ku morën pjesë shumica e anëtar&eum...

INFO PLUS
Gentiana Shabani viziton bizneset luginase nė Gjilan
PUBLIKUAR: 06.02.2016 / 09:05
Komuna dhe DEMOS investojnė nė terrenin sportiv
05.02.2016 | 21:34

/2L ONLINE/ - Do të ndërtohet fusha e sportit për nxënësit dhe të rinjtë e lagjeve “Malësia” e ...

Edhe Bilinica e Haxhaj themeluan kėshillat e tyre
05.02.2016 | 20:57

/2L ONLINE/ - Edhe fshatrat, Bilinicë e Haxhaj, të komunës së Gjilanit kanë themeluar këshillat e fshatrave, aktivite...

Gjilan: Aktakuzė ndaj katėr inspektorėve ndėrtimorė
05.02.2016 | 16:39

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngrit aktakuzë kundër katër të pandehurve, B...

Agani e Haliti diskutojnė pėr problemet mjedisore
03.02.2016 | 21:38

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, ka pritur në takim kryetarin e Komunës së Vitisë me të c...

Trajnim mbi procesin e aplikimit pėr Grante
03.02.2016 | 15:45

/2L ONLINE/ - Drejtoria për Ekonomi, Zhvillim dhe Diasporë në Kamenicë, i ka ftuar të gjitha bizneset e vogla dhe të ...

NACIONALE
Prerja ilegale e pyjeve tepėr e lartė
PUBLIKUAR: 06.02.2016 / 09:58
Projekt i kujt ėshtė pavarėsia e Kosovės?
05.02.2016 / 16:33

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka thënë se Ka kohë që analistë e pacifistë të ndry...

Presidentja Jahjaga ia ka dorėzuar flamurin ealpinistes Merita Gashi
05.02.2016 / 16:28

Presidentja Atifete Jahjaga ia ka dorëzuar sot flamurin e Republikes së Kosovës alpinistes Merita Gashi e cila ekspeditën e saj...

Qeveria ka shqyrtuar dhe miratuar njė varg vendimesh
05.02.2016 / 16:25

Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Isa Mustafa ka zhvilluar mbledhjen e 73-të të rregullt, n&eum...

LDK: Rastet s`kanė tė bėjnė me qeverisjen e tanishme tė Gjilanit
PUBLIKUAR: 06.02.2016 | 22:15

/2L ONLINE/ - Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), dega në Gjilan, me vëmendje të veçantë po përcjellë rastin e ngri...

PDK i inkurajon organet e drejtėsisė ta kryejnė punėn e tyre tė pavarur
PUBLIKUAR: 06.02.2016 / 18:35

/2L ONLINE/ - Në selinë e PDK-së në Gjilan, sot u mbajt takim me kryetarët e nëndegëve. Agjenda e këtij takimi ishte ...

Bunjaku-Rexhepi: F.G. i LDK-sė, organizatė lidere e gruas
PUBLIKUAR: 06.02.2016 / 18:29

/2L ONLINE/ – Forumi i Gruas i Degës së LDK-së, në Gjilan, sot ka mbajtur takim me kryesinë dhe përfaqësueset e n&eu...

Sylejmani (LVV) kėrkon qė komuna tė ndėrton njė shtėpi pėr pleq
PUBLIKUAR: 05.02.2016 / 08:14

/2L ONLINE/ - /2L ONLINE/ - Fehmi Sylejmani, anëtar i Kuvendit Komunal të Gjilanit, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, ësht&eu...

OPINIONE
 • Ismajl KURTESHI

  Njė takim, shumė tė pavėrteta
 • Saranda R.Shala

  Lotėt dhe ngujimi nė telenovela
 • Florim Zeqa

  LDK-ist, zgjohu e thuaj JO hipokrizisė mbrenda subjektit tėnd politik!
 • Islam Krasniqi

  Plagėt tona nuk na shėrojnė dot tė huajt
 • Burhan Isufi

  Ne mbrojtje te profesorit Halitit!
 • Refik HASANI

  Ilaz Selimi, veprimtari qė bėri shumė pėr Malėsinė e Bujanocit
 • Avni RUDAKU

  Arrestohet nga policia sepse deshi tė shihte shfaqje nė teatėr!
 • Faik KRASNIQI

  Njeriu Zotin dhe veten nuk mund t'i gėnjejė asnjėherė
Kur Johnny Depp gjeti dashurinė gjatė realizimit tė filmit
PUBLIKUAR: 07.02.2016 | 10:39

Filmi i realizuar në vitin 2011 “The Rum Diary”, mund te ketë qenë nj&...

MAGAZINA
Po punohet tutje pėr jetėsimin e asfaltimit tė rrugės Zarbicė-Muhoc
PUBLIKUAR: 07.02.2016 10:23

/2L ONLINE/ - Këshilli Qendror i Fondit Humanitar për Malësi të Bujanocit me seli ...

Ēmendet kuvendi nė Bujanoc, nuk votohet “Sheshi Skėnderbeu” !
PUBLIKUAR: 06.02.2016 / 18:25

Seanca e djeshme e Kuvendit Komunal, në Bujanoc, për pak sa nuk u kthye në një “Parlament” të vogël të Kosov&e...

Presheva nė alarm nga qentė endacak, kėrkohet qendėr strehimi
PUBLIKUAR: 05.02.2016 / 16:06

Stacioni i veterinarisë Bujanoc, ambulanca në Preshevë po merret aktivisht me largimin e qenve endacak nga rrugët e komunës së ...

Shqiptarėt e diskriminuar nė Serbi, punėsimi nė institucione shtetėrore i vogėl
PUBLIKUAR: 05.02.2016 / 15:45

Shqiptarët e Luginës së Preshevës kërkojnë një kohë të gjatë integrimin në organet shtetërore t&e...

PUBLIKUAR: 11:13 / 07.02.2016

Vetitė shėruese tė susamit

PUBLIKUAR: 18:58 / 06.02.2016

Majlinda e artė nė Paris

PUBLIKUAR: 10:37 / 06.02.2016

Gjithēka qė duhet tė dini pėr virusin Zika

PUBLIKUAR: 10:01 / 06.02.2016

Vjen "Last Dance" nga Dua Lipa

PUBLIKUAR: 09:58 / 06.02.2016

Prerja ilegale e pyjeve tepėr e lartė

PUBLIKUAR: 21:40 / 05.02.2016

Njė takim, shumė tė pavėrteta

PUBLIKUAR: 20:54 / 05.02.2016

Lotėt dhe ngujimi nė telenovela

PUBLIKUAR: 16:33 / 05.02.2016

Projekt i kujt ėshtė pavarėsia e Kosovės?

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2016 | 2LONLINE.com