PUBLIKUAR: 23:19 / 22.05.2015

/2L ONLINE/ - Sot janë nisur për në Shqipëri 50 nxënës të komunave Ferizaj e Viti, që do të jenë pjesë e projektit në kampingun me vullne...

INFO PLUS
Kryetari Haliti priti nė takim pėrfaqėsuesit e KFOR-it
PUBLIKUAR: 22.05.2015 / 23:30
Elita nė bashkėpunim me institucionet komunale tė Vitisė ngritė kapacitet e kėshillave tė fshatrave
22.05.2015 | 23:16

/2L ONLINE/ - OJQ “ELITA- Viti” në bashkëpunim me institucionet komunale të Vitisë, ka filluar me zbatimin e projek...

Komuna e Gjilanit bėnė dezinsektimin e objekteve me banim social nė lagjen “Arbėria”
22.05.2015 | 23:05

/2L ONLINE/ - Komuna e Gjilanit, përkatësith Drejtoria për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale ka bërë dezinse...

Kryetari Haliti organizoi pritje pėr artistėt amerikan
22.05.2015 | 23:00

/2L ONLINE/ - Kryetari i komunës Sokol Haliti, ka organizuar pritje për artistët amerikan nga Kolorado të cilët po që...

Me aktivitete tė shumta shėnohet dita e pastrimit
22.05.2015 | 22:54

/2L ONLINE/ - Institucionet Komunale të Vitisë në bashkëpunim me kompaninë Eco-Higjena dhe nën përkrahjen e qyte...

Tė gjitha librat, shkrimet, dėshmitė e kėngėt qė zbardhin historinė e Gjilanit do tė subvencionohen
22.05.2015 | 22:50

/2L ONLINE/ – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, në konferencën e sotme për media ka folur për nj&eu...

NACIONALE
Remi: Gjykata Speciale nuk e dėmton Kosovėn
PUBLIKUAR: 22.05.2015 / 08:58
Kthehen nė Kosovė trupat e luftėtarėve tė Kumanovės
22.05.2015 / 08:02

Pak minuta para orës 4 të mëngjesit kanë hyrë në territorin e Kosovës trupat e 9 qytetarëve të Kosov&e...

Kryeministri Isa Mustafa, priti tė ngarkuarin me punė tė Malit tė Zi, Radovan Miljanic
21.05.2015 / 14:42

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti sot në takim të ngarkuarin me punë të Malit të Zi ...

Mustafa: Nėse djali im ka gabuar tė pėrgjigjet para ligjit, por jo para linēuesve
21.05.2015 / 10:36

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa është marrë sot me shkrimet e disa mediave në Kosovë, të cilët kanë...

PDK: Qeverisja Haziri nė ilegalitet
PUBLIKUAR: 22.05.2015 | 23:26

/2L ONLINE/ - Mungesa e një qeverisje normale në komunën e Gjilanit, e ka shndërruar punën dhe jetën institucionale në ile...

“E keni ble ēmimin”!
PUBLIKUAR: 21.05.2015 / 08:23

/2L ONLINE/ - Deklaratat e zyrtarëve komunal për suksese të kësaj qeverisje duke përmend me këtë rast edhe se Komuna e Gji...

“Riad tė mbyti xhelozia!“
PUBLIKUAR: 20.05.2015 / 22:53

/2L ONLINE/ - Pas kritikave të Riad Rashitit, anëtarit të Kuvendit Komunal nga radhët e PDK-së, lidhur me pjesëmarrjen e komun&...

“Lutės ia varin rrugėt e dėmtuara nė tel”! (foto)
PUBLIKUAR: 20.05.2015 / 15:32

/2L ONLINE/ - Në hapësirën para selisë ku ndodhet zyra e kryetarit të komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, aktivistë t&e...

OPINIONE
 • Shqiptarėt e Malit tė Zi kėrkojnė barazi
 • Ismet Azizi

  A do tė rehabilitohet Aqif Effendi Blyta?
 • Kushtrim Gashi

  Kohė paradoksesh!
 • Faik KRASNIQI

  Njė klasė e re politike, alternativė e vetme pėr Kosovėn!
 • Nexhat Dedia

  Eshtrat e Isa Boletinit do tė gjejnė prehje veēse nė Boletin
 • Faik KRASNIQI

  Prokuroria e shtetit duhet t'i fillojė hetimet kundėr tė 'fortėve' tė mafio-politikės!
 • Shefik SHKODRA

  Maqedonia shtet nė sprovė para botės
 • Faik KRASNIQI

  Diplomacia e cubave!
Alexis Bellino hot me bikini
PUBLIKUAR: 22.05.2015 | 23:45

Ajo ka qenë larg qendrës së vëmendjes që prej rolit të saj në ...

MAGAZINA
Humbet Ilir M., pas kontaktit tė dyshimtė nė facebook
PUBLIKUAR: 21.05.2015 08:51

I riu 17 vjeçar nga Kantoni i Cyrihut, Ilir M., është shpallur i humbur nga e hë...

Ministri kosovar i Arsimit tė hėnėn viziton Luginėn
PUBLIKUAR: 20.05.2015 / 12:36

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë së Kosovës, Arsim Bajrami, të hënën, më 25 maj, do të qëndroj...

Vulin dhe Stankoviq vizitė treditore nė Luginė
PUBLIKUAR: 19.05.2015 / 18:04

Ministri i Punës dhe Çështjeve Sociale Aleksandër Vulin i shoqëruar nga kryetari i Trupit Koordinues për Preshevë, Bujan...

Tre vite nė pushtet, pesė drejtorė tė ndryshėm!
PUBLIKUAR: 19.05.2015 / 09:26

Shkollat shqipe në Komunë të Bujanocit assesi të rehatohen me drejtorë. Vazhdon shkarkim- ngarkimi i tyre duke thyer çdo &ldq...

PUBLIKUAR: 23:48 / 22.05.2015

Ja ēfarė tė bėni nėse keni dhimbje veshi

PUBLIKUAR: 23:45 / 22.05.2015

Alexis Bellino hot me bikini

PUBLIKUAR: 23:40 / 22.05.2015

Shpėrthyesja Chloe Mafia gjen “sponsor”

PUBLIKUAR: 23:26 / 22.05.2015

PDK: Qeverisja Haziri nė ilegalitet

PUBLIKUAR: 08:58 / 22.05.2015

Remi: Gjykata Speciale nuk e dėmton Kosovėn

PUBLIKUAR: 08:51 / 22.05.2015

Ēka tregojnė akrepat e orės pėr dashurinė

PUBLIKUAR: 08:40 / 22.05.2015

Si ndikon kequshqyerja nė tru

PUBLIKUAR: 08:19 / 22.05.2015

Ivica Daēiq e viziton Tiranėn

PUBLIKUAR: 08:15 / 22.05.2015

Shqiptarėt e Malit tė Zi kėrkojnė barazi

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2015 | 2LONLINE.com